2021’nin En İyi WordPress Eklentileri

WordPress’in son yıllarda bu kadar popüler hale gelmesinin başlıca nedenlerinden biri, kullanımınıza sunulan çok çeşitli eklentilere sahip olmasıdır. Bununla birlikte, bu kadar çok seçenek varken en iyi WordPress eklentileri listesini belirlemek zor olabilir.

Neyse ki, en iyi WordPress eklentilerini bulmak için çok uzağa bakmanız gerekmiyor. Yeni başlayanlar için birçok ücretsiz çözüm WordPress.org Eklenti Dizini‘nde bulunabilir. Eklentiler, web sitesi güvenliği, sosyal paylaşım, site yedeklemesi ve daha nice işlevsellik eklemenizi sağlar.

Bu makalede, her WordPress web sitesi sahibi ve geliştiricisinin 2020’de bilmesinin gerekli olduğuna inandığımız 14 eklentiyi bulacaksınız. İşte bu yıl en çok yardımı dokunabilecek WordPress eklentileri!

 1. WooCommerce
 2. Yoast SEO
 3. W3 Total Cache
 4. Jetpack
 5. Keyy Two factor Authentication
 6. Broken Link Checker
 7. Contact Form 7
 8. Google Analytics Dashboard for WP (GADWP)
 9. Wordfence Security
 10. Imagify Image Optimizer
 11. Sumo
 12. UpdraftPlus
 13. NextGEN Gallery
 14. Migrate Guru

Your Comment:

Related Posts

13

Nis
Genel, IT

Windows 10 .net 3.5 kurulumu hatası 0x800f0954

Herkese Merhabalar, Windows 10 üzerinde .net framework 3.5 kurulumunda eğer “0x800f0954” bu hatayı alıyorsanız aşağıdaki işlem ile sorunu çözebilirsiniz. Regedit’e giriş yapınız. HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Policies\Microsoft\Windows\WindowsUpdate\AU Yukarıdaki kayıt içerisine gelin ve “UseWUServer” değerini 0 olarak düzeltin ve bilgisayarı yeniden başlatın. Not: Tabiki yönetici olarak çalışırmayı unutmayınız… Ücretli IT Desteği için bezimle iletişime geçebiliriniz.

13

Nis
Genel

Uzaktan Yardım/Destek

Uzaktan bağlantıyla bilgisayar desteği. Uzak masaüstü teknik destek hizmeti acil durumlarda kısa sürede müdahale hızlı ve ekonomik teknik destek hizmeti.