Hakkımızda

Hakkımızda

CG Group Media ; Bilişim teknolojilerinin her alanında faaliyet gösteren bir firmadır. Web Programlama , Web Uygulama, ARGE-Tasarım, ARGE Geliştirme, Yazılım ve Bakım Onarım hizmetleri konusunda hizmet veren bir şirketidir. Şirket Kurucusu ve CEO'su Can Gencay'dır.

 

Cg Group Media olarak temel stratejimiz sektördeki en son teknolojik gelişmeleri takip ederek müşterilerimizin ihtiyaçlarını öngörebilmek ve bu ihtiyaçları karşılayacak bilişim çözümlerini, konularında uzman kadromuzla oluşturabilmektir. Bütün bunları müşteriler ilerimize sunduğumuz hizmetin kalitesinin artması, buna bağlı olarak onların verimliliklerinin artması ve böylece rekabet güçlerini arttırmalarında katkıda bulunmak için çalışıyoruz.

 

Nihai hedefimiz, yeni pazarlardaki fırsatları değerlendirerek, müşteri ve ürün portföyümüzü genişletmek, Uzman kadromuz ve iş ortaklarımızla birlikte oluşturduğumuz tüm çözümleri, ürünleri ve hizmetleri dış pazarlara sunmak, mevcut müşterilerimize sunduğumuz hizmetin kalitesini sürdürmek, böylece dünya çapında hizmet veren Türkiye'nin önde gelen, Web,Grafik Tasarım firmalarından biri olmaya devam etmektir.

 

Iletisim Tasarim ile ilgili olarak, 2003 yilindan günümüze, gerek tam zamanli olarak çalisarak ajanslarda, gerekse profosyonel olarak birçok çalismaya imza attık.Yaptığımız tüm işlerimizde insan ilişkilerine çok dikkat ederken, her zaman isin bitmesine degil, müsterinin istedigini alabilmesine önem verdik. Tüm bunlarin yanisira, yapttiğımız her projenin ileride bizi referans edecegini ise hiçbir zaman unutmadık.Ve bugüne kadar tasarim alaninda, görsel kimlikten web sitesine, süreli yayinlardan kataloglara çok genis bir yelpazede hizmet verdik.

 

Firmamiz müsterilere verdigi tüm hizmetlerin her asamasinda müsterilerini haberdar etmektedir. Projeler gelistirirken müsterilerimizin marka degerini göz ardi etmeden projeler gelistiriyoruz. CG Group Media olarak kosulsuz müsteri memnuniyetini hedefliyoruz. Kurumsal ve bireysel web çözümlerimiz ile sizlere kesintisiz hizmet vermeyi amaçlamaktayiz. Kreatif ve yeniliklere açik projeler çagin gereklerine uyum sagliyoruz.

 

Konusunda uzman genç ve dinamik ekibimiz her projeyi baslarken o projeye büyük bir askla inovatif fikirler üretiyor . CG Group Media olarak müsterilerimizi sert rekabet kosullarinin yasandigi web sektöründe sizleri her zaman rakiplerinizden bir adim önde tutmayi amaçliyoruz.
Web dünyasinda ürettigimiz yüzlerce basarili proje ile büyüye bir aileyi sizlerde bu aileye katilmak için bizimle irtibata geçebilirsiniz. Projeleri üretirken markanizi her ortamda basarili bir sekilde temsil etmesine ve uzun ömürlü olmasina dikkat ediyoruz. Her proje öncesi fizibilite çalismasi yaparak rekabet kosullarini arastiriyoruz.

 

CG Group Media ürettigi her projede müsteri memnuniyetini önemseyerek büyüyen bir ailedir. Seo (Search Engine Optimization ) ürettigimiz her projede sitelerin iç ve dis Seo çalismalarini yapiyoruz. Arama motorlarinda hedef kelimelerde müsterilerimizin yükselmesini saglayarak yeni müsteriler kazanmasini ve satis grafiginin artmasini sagliyoruz. Uyguladigimiz Seo islemleri tamamen dogal olmakla birlikte kalici Soe uyguluyoruz. Firmanizi sosyal medya sitelerinde en iyi derece temsil ederek hedef kitleniz ile bulusmanizi sagliyoruz. Sizlerde profesyonel web çözümlerimiz hakkinda bilgi almak için bizimle irtibata geçiniz.

 

 

Misyonumuz

Cg Group Media, son teknolojileri kullanarak ilerici internet çözümleri yaratmak ve bunları müşterilerimizin hizmetine sunmaktır. Bu şekilde müşterilerimizin hedefine ulaşmada internet kullanımında olabildiğince yararlanmalarını ve iş modellerini internetin verimli şekilde kullanmasını sağlamaktır.

 

Vizyonumuz

Cg Group Media , Bilişim sektöründe, katma değerli çözümler sunan, teknolojik gelişmelere hızla uyum sağlayan, değişimi yönlendiren, kullanıcı ve çalışan memnuniyetini en üst düzeyde tutan, müşterileri için tercih sebebi olan, alanında tartışmasız lider konumda olan bir değer yaratarak her geçen gün büyümek.

 

 

Saygılarımızla ; Cg Group Media

CG Group Media © 2016 Copyright Tüm Hakları Saklıdır.
Beylikdüzü & Esenyurt/İstanbul / 0536 984 09 05