Mir Aksesuar

  Mir Aksesuar ; 2016 yılında kurulmuş bir aksesuar firmasıdır. Php,Mysql,Jquery ve Html 5 programlama dili kullanılmıştır. Mobil uyumlu olup tüm cihaz ve elektronik sistemlere uyumludur. Ayrıca Farklı dil seçenekleride mevcuttur.

  Projeye Git...

  Mir Aksesuar; 


  2016 yılından beri, bijuteri ve aksesuar imalatçılarının malzeme ve hammadde tedarik ve toptan satışını yapmaktadır. Mağazamızda satışa sunduğumuz yerli ve yabancı ürünlerin direkt ithalatçısı olarak, kaliteli ürünleri uygun fiyatlara, müşteriye sunmayı amaçlayarak hizmet vermektedir. 


  Mir Aksesuar, kalite, uygun fiyat, bol seçenek ve stoklu ürün tedariki ile müşteri memnuniyetini esas alarak, tecrübeli kadrosu ile hizmet vermektedir.
  Giyim Kent’te hizmet veren firmamız, akrilik taş, kristal taş ve diğer bijuteri malzemelerin toptan satışının yansıra Taşlı ve Metal Aksesuar üretimi ile de müşterilerine hizmet sunmaktadır.

  Mir Aksesuar çalışanları ile birlikte sınırsız hizmet kalitesini sunarak, sağlıklı gelişimi, uluslararası kalite ve standartlarda üretime öncelik vermektedir. Müşterileri için güvenilirlik, devamlılık ve saygınlık simgesi olmayı hedefler.
  Mir Aksesuar'ın Hedef ve İlkeleri: Müşterilerimiz için değer oluşturmak, beklentilerine kalite ve istikrarla cevap vermek ilk önceliğimizdir. Ürünlerimize sahip çıkmak ve satış sonrasında müşterilerimizin yanında yer almak görevimizdir. Kalitede, hizmette, müşteri ilişkilerimizde en iyisi olmak ve sahip olduğumuz bu imajı korumak ana hedefimizdir.


  En önemli sermayemiz insan kaynağımızdır. Ürün ve hizmetlerimizin kalitesi çalışanlarımızın kalitesi ile başlar.
  Mir Aksesuar markası ile, taşlı ve metal aksesuarlarda ilişkide olduğu sektörlere yeni bir heyecan katmanın mutluluğunu ve heyecanını yaşamaktadır.
  Firmamızın bu heyecanını takdirle karşılayan müşterilerimize en iyi hizmeti vermeyi kendine ilke edinmiştir.

  Saygılarımızla,
  Mir Aksesuar Ltd. Şti.

  Hakkımızda

   

CG Group Media © 2016 Copyright Tüm Hakları Saklıdır.
Beylikdüzü & Esenyurt/İstanbul / 0536 984 09 05