Aylık Bakım

  Bilgisayar Bakım Anlaşması

  Bakım anlaşması, yıllık bakım anlaşması Ticari işletmeler için, bilgisayarlardan kaynaklanan en ufak bir sorun hem personelin vakit kaybına, hem ticari zararlara sebebiyet vermekte, o zaman sorun meydana geldikten sonra çözüm bulmaya değil, sorunun meydana gelmesini engellemeye çalışmak gerekmektedir. Bunun en geçerli ve ekonomik yolu Bilgisayar Bakım Anlaşmasından geçmektedir.

  Kurumsal Bakım Anlaşması Nedir?

  Kurumsal Bakım Anlaşması, yapılan anlaşmaya göre, günün her saatinde veya mesai saatleri içerisinde, Bilgisayar Donanımı, içinde bulunan yazılımlar veya Bilgisayar Çevre Birimleri ile ilgili herhangi bir sorun meydana geldiğinde veya herhangi bir sorun meydana gelmemesi için, bilgisayarlara müdahale edilip, sorunların giderilmesi, gereken önlemlerin alınması hizmetlerini kapsar.

  Kimler Kurumsal Bakım Anlaşması Yaptırmalıdır?

  İşletmesinde bulunan bilgisayar, yazıcı, tarayıcı, barkod üniteleri, plotter vb. çevre birimlerinin sayısı altı ve üzerinde olan, bilgisayarlarında sorun meydana geldiğinde, acil çözüm gereken,  tüm işletmeler Kurumsal Bakım Anlaşması yaptırabilirler.

  Kurumsal Bakım Anlaşması Ne Tür Hizmetleri Kapsar?

  Kurumsal Bakım anlaşması süresince CG Group Media, müşterilerine yerinde limitsiz servis desteği kapsamında aşağıda ki hizmetleri sunmaktadır.

  • Tüm bilgisayarlar için ayda bir kez periyodik bakım
  • Virüs, spy güncellemesi ve taraması
  • Otomatik yedekleme sistemi (günlük, haftalık, aylık, manuel)
  • Arızalı cihazın onarılamaması durumunda yerine yedek cihaz bırakılması
  • Ticari ve sektörel programların kurulumu, eğitimi ve desteklerinin verilmesi
  • Sınırsız telefon desteği
  • Uzak bağlantı desteği
  • Bilgisayar, notebook, yazıcı, monitör, scanner, plotter ve diğer çevre ürünlerinin ücretsiz onarımı (parça hariç)

  Uzak masaüstü bağlantı desteği nedir?

  Uzak masaüstü bağlantısının amacı müşterilere çok daha hızlı servis ile verimliliği en üst düzeyde tutmaktır. Servise yerinde müdahale durumlarında yaşanan zaman kayıplarını ortadan kaldırılır ve yaşanılan soruna müdahale süresini en aza indirilir.

  Kurumsal Bakım Anlaşmasının Maliyeti Nedir?

  Kurumsal Bakım Anlaşması maliyeti  bilgisayar ve server bilgisayarlarının durumu ve kullanım amaçlarına göre değişmekte olup, yapılan ön inceleme sonrası teklif olarak verilmektedir.

  Kurumsal Bakım Anlaşmasının Geçerlilik Süresi Nedir?

  Kurumsal Bakım Anlaşması 6 aylık veya 1 yıllık süreler halinde yapılmaktadır.Özel İsteklere göre değişiklik gösterebilir.

  Kurumsal Bakım Anlaşması Yaptırmanın Avantajı Nedir?

  Kurumsal Bakım Anlaşmalı müşterilerimiz en öncelikli müşterilerimizdir. Telefon, Uzak Masaüstü Bağlantısı ve Yerinde Servis hizmetlerimizden, sorunu en hızlı çözebilecek olan yöntem tercih edilir ve müşteri sorunları giderilir. Müşterilerimiz, donanımları bozulduğu için, iş kaybına uğramazlar, Verilerinin yedekleri her zaman alınır, Teknolojik gelişmelerden anında haberdar olurlar, ek hiçbir ücret ödemezler, diğer donanım ürünlerini aldıklarında çok özel ödeme koşulları ve iskontolar sağlanır.  

  Kurumsal Bakım Anlaşmasına Nasıl Başlanır?

  Öncelikle bir ön görüşme ile talepler dinlenir, sonrasında işletme bilgisayarları ve sistemi analiz edilir ve yapılabilecek hizmetler hakkında bir brief verilir.  Takip eden süreçte bir sözleşme hazırlanır, onaylanması durumunda, firmanın büyüklüğüne göre 1-10 kişilik bir ekip, işletme bilgisayarlarında toplu bir çalışma gerçekleştirir, eksikler belirlenir, yedekler alınır, ilk bakım yapılır, firmanın teknik yapısı, eksikler, geliştirmeler hakkında bir rapor hazırlanarak şirket yönetimine sunulur, bu tarihten itibaren de her türlü sorunda hızlı ve yerinde destek sağlanır.

  Etiketler: Bilgisayar bakım anlaşması, Kurumsal bilgisayar bakım anlaşması, Ekonomik bilgisayar bakım anlaşması, yıllık bakım anlaşması, yıllık bilgisayar bakım anlaşması, anlaşmalı bilgisayar servisi, bakım anlaşmalı bilgisayar servisi,pc teknik servis,pc aylık bakım,ucuz aylık bakım,aylık bakım,pc aylık bakım teklifi,ucuz pc bakımı,aylık bakım hizmetleri,pc danışmanlığı

   

   

Benzer Projeler
CG Group Media © 2016 Copyright Tüm Hakları Saklıdır.
Beylikdüzü & Esenyurt/İstanbul / 0536 984 09 05